Zlevněné zboží BESTWAY Baby míč nafukovací 41cm balon fialový s barevným peřím

BESTWAY Baby míč nafukovací 41cm balon fialový s barevným peřím - 27% sleva


BESTWAY Baby míč nafukovací 41cm balon fialový s barevným peřím
101,- Kč

Původní cena: 139,- Kč


BESTWAY Baby míč nafukovací 41cm balon fialový s barevným peřím z kategorie -lolo hračky, se slevou kupte přes Sleva123.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Lolo Hračky a budete spokojení s dodaným BESTWAY Baby míč nafukovací 41cm balon fialový s barevným peřím .

BESTWAY 31051 - Nádherný originální nafukovací míč plněný barevnými pírky, se kterým na pláži jistě oslníte. Nafukovací míč je vyroben z kvalitního a zdravotně nezávadného vinylu. Udělejte radost svým dětem a pořiďte jim některou z nafukovacích hraček k vodě - určitě jim tyto vodní hračky udělají velkou radost! Vždyť bez těchto hraček a doplňků na ...horké letní dny by se neobešla žádná pořádná dovolená. Tyto nafukovací hračky a pomůcky se stanou ideálním společníkem na lenošení na letní dovolené u vody - u moře, na pláži či u rybníka. Ve vodě můžete zažít spousty zábavy! Plážové nafukovací balony jsou ideálním společníkem na letní dovolené u vody. Dětem udělají radost nejen při vodních radovánkách. Můžete je použít jak na pláži, koupališti, tak i na zahradě či hřišti. S nafukovacími míči si také dokonale protáhnete tělo, venku, na čerstvém vzduchu. Míče snadno nafouknete a po vypuštění zase složíte do malého a skladného rozměru. Rozměry balení (š v): 15 x 23cm Velikost míče: 41cm Materiál: vinyl (pvc) Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 2 let

Produkt je výrobek značky Bestway ,distribuovaný s EAN kódem 6942138967425.

Sdílejte obsah s přáteli

Podívejte se na zlevněné podobné kusy jako je BESTWAY Baby míč nafukovací 41cm balon fialový s barevným peřím